TARNEVIISID

Läätsemaailm.ee-l on suur osa kaubast laos olemas. Iga toote juures on eraldi tarneinfo ning see kohaletoimetamise aeg hakkab kehtima tellimuse summa laekumise hetkest Läätsemaailma pangakontole. Tellitud laokaubad saad kätte SmartPosti ja Omniva pakiautomaadist 1-2 tööpäeva jooksul. Osa kaupadest tuleb meil tellida – nende kaupade tarneaja pikkuse leiad tootekirjeldusest.

Hindade kiirülevaade:
– SmartPOST pakiautomaat – alates 19.99 EUR KÕIK tellimused TASUTA transport
– Omniva pakiautomaat – alates 19.99 EUR KÕIK tellimused TASUTA transport–

DPD pakiautomaadid ja pakipoed – alates 19.99 EUR KÕIK tellimused TASUTA transport

– VENIPAK pakiautomaadid ja pakipoed – alates 19.99 EUR KÕIK tellimused TASUTA transport
– Pakk postkontorisse – 3.49€, üle 39€ TASUTA
– Pakk koju SmartKulleriga – 6.00€
– Postitus välismaale – 6.99€, üle 120€ TASUTA
– SmartPOST Soome pakiautomaati 7.99€, üle 60 € TASUTA
– Kaup kätte samal päeval Sakala 16, Tallinn (sisehoov, Solarise lähedal, Kesklinn) 9.00€

* SmartPOST Soome pakiautomaati 4.99 €, üle 50 € ostudel – TASUTA. Soome paki vormistamiseks palun registreeri oma kontole soome aadress, siis muutub Soome Smartposti valik aktiivseks. Tarneaeg Helsingisse 1-3 tööpäeva jooksul ja mujal Soomes 3-5 tööpäeva jooksul (nimetatud tarneajad lisanduvad tooteinfos märgitud tarneaegadele). Hoiutähtaeg on 7 päeva, st kui selle aja jooksul pakki väja ei võeta, siis pakk tagastatakse meile. Lisainfo SmartPost.ee

SmartPost.ee

Pakk Eesti Posti postkontorisse

Telli oma pakk otse sobivasse postkontorisse. Ostu vormistades vali nimekirjast paki kättesaamiseks sobiv postiasutus, mis ei pea olema elukohajärgne vaid võib olla sinu tavapärase liikumise teekonnaga kõige paremini sobiv postiasutus. Teenuse eeliseks on väga lai postiasutuste võrk üle Eesti, sealhulgas mugava asukohaga ja kaua avatud olevad postkontorid kaubanduskeskustes. Saadetise saabumisest postkontorisse teavitatakse SMS-i või e-posti teel. Teenustasu 1.99€ või tasuta üle 33€ ostudel.

Saatmine välismaale (transpordi valikutes Pakk välismaale(rahvusvaheline maksikiri)

Kui soovid kauba tellida välismaale, siis saadame paki välja Eesti Posti tähitud maksikirjana, mille teekonda saab internetist jälgida. Teenustasu on 9.98€ olenemata sihtkoha riigist ja paki kaalust, üle 120€ saadame tasuta. Tähtkiri väljastatakse saajale tema elu- või asukohas allkirja vastu. Väljastamiseks tehakse üks katse. Juhul, kui saadetist ei õnnestu väljastada, jäetakse saaja postkasti postisaadetise saabumise teade, mille alusel väljastatakse saadetis saajale postkontoris. Tähitud maksikirjana välismaale tellides peab kindlasti olema sisestatud tellija täispikk nimi, kontakttelefon ja kättetoimetamise aadress.